Fer Danışmanlık BİZ KİMİZ?

Mustafa Fersiz 1968 Karaman/Ermenek doğumludur.İlk, orta ve lise öğrenimini Ermenek'te Ziraat Fakültesini Konya'da Selçul Üniverstesinde tamamlamıştır.Askerlik hizmetini tamamladıktan sonra Antalya'da Zirai ilaç bayyinde kesme çiçekçilikte, Antalya halinde çeşitli birimlerde çalışmıştır.

2005 yılında Bursa'ya taşınarak meycecilik ve üzerindede çalışmalara, araştırmalara başlamıştır. Antalya'da sebzecilik ve tropik meyvecilik, Bursa'da açık arazi sebze ve meyvecilik üzerinde tecrübe sahibi olmuştur. Bitki besleme üzerinde faaliyet gösteren birçok firmanın Marmara bölge teknik ve pazarlama müdürlüğünü yapmıştır.

Harman Time dergisinde Bitki Besleme üzerinde birçok makalesi yayınlanmıştır.Yurt dışı ve marmara bölgesinde birçok Tarımsal işletmeye, üreticiye, firmalara üretim konusunda baştan sona danışmanlık hizmetleri vermektedir. Topraksız Kültür çilek ve fesleğen, Hidroponik sistem marul yetiştiriciliği yapan kurumlara danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ceviz, Kivi, Hurma, Zeytin, Aronya, Elma, Ayva, Maviyemiş, Çilek, Domates, Patlıcan, Fide Tesisi, Kesme Çiçekçilik gibi birçok alanda danışmanlık hizmeti vermektedir.

"Herkesin bir yeteneği olduğuna inanıyorum, insanların hayallerine ulaşmasına ve problemlerin çözümlenmesine izin veren koşulları yaratmayı seviyorum"

Hemen İLETİŞİME Geç

demo

600

Dönüm Tarım Arazisi

demo

100

Tarım İşletmesi

demo

128

Çiftçi

demo

1280

Teknik Destek

TARİHÇEMİZ

2001

Gazipaşa - Antalya

Sera Sebzeciliği ve Tropik meyve yetiştiriciliği üzerine çalışmalar yapmıştır.

2005

Bursa

Açık arazide sebzecilik ve meycelik üzerine çalışma ve araştırmalarına başlamıştır.

2019

Marmara Bölgesi

Topraksız Kültür - Hidroponik Sistem üzerine çalışmalarını yoğunlaştırarak.Birçok üreticiye teknik danışmanlık hizmeti vermiştir.

2021 ∞

Marmara Bölgesi

Fide tesisinden, topraksız küktüre, açık aşan sebzeciliğinden, tropik meyveciliğe birçok farklı alanda faaliyet gösteren üretici şahıs ve kuruluşlara teknik danışmanlık hizmeti vermektedir.